Milcam Pen Denizli Pimapen Üretici Bayi
Firmamız 1968 yılında NİLCAM adıyla Sn. Ali DURDU tarafından camcılık mesleğine başlamıştır. 2000 yılında yönetimini oğullarına devrederek aile şirketi olan MİLCAM PEN SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. kurulmuştur.2000 yılında pvc üretimine, 2005 yılında alüminyum korkuluk ve alüminyum doğrama üretimine başlayarak firmamızın gücünü arttırmaya devam ettik. 

Şirketimizi gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla 2014 yılında 2000 m2'lik alan üzerine kurulu kendi fabrikamıza taşıdık. 

Pvc doğramada ürünler CNC işleme merkezi ile üretilmektedir. Alüminyum pres çözümlerinde ise son teknoloji ve geniş makina parkuru ile kusurusuz pvc ve alüminyum kapı pencere üretimi gerçekleştirilmektedir. 

Firmamız 2014 yılında sektörün lideri PİMAPEN markasının "Üretici Bayiliğini" alıp Denizli ve çevresine tali bayilik vererek gücünü daha da arttırmıştır. 

Sektörde güven duyulan bir firma olarak, bu güvenin vermiş olduğu sorumlulukla "Güven ve Kalitenin Buluştuğu Marka" sözümüzün bilincinde hareket ediyoruz. 

MİSYONUMUZ 
Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı,müşterinin ihtiyaçlarını anlamak,onları bilgilendirmek ve uygun ürünler sunabilmektir. 

VİZYONUMUZ

Ulusal ve uluslar arası fuarları takip ederek, yeni ürün ve konseptleri inceleyip müşterilerimize daha iyi ve yeni endüstrileri sunumayı hedefliyoruz.